TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu (30lu Stick) 135 gr
TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu (30lu Stick) 135 gr

THE LIFECOYeşil Zincir İçecek Tozu (30lu Stick) 135 gr

0,00
Marka : THE LIFECO
Para Puan : 0
Fiyat : ₺136,00(KDV Dahil)

46 çeşit bitkinin soğuk harman yöntemi ile bir araya getirilerek üretildi. 

TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu

 

Faydalı sebze ve meyvelerin tek tek paket içinde buluşmasıyla ortaya çıkan yeşil zincir içecek, 46 çeşit bitkiyi içerir. Bitkisel ve doğal ürünlerden üretilen bu yeşil içecek, pratik kullanımıyla dikkat çeker. Sıcak veya soğuk içeceklere karıştırarak lezzetli bir karışım elde edebilirsiniz. Sebze ve meyve özlerindeki zengin içeriğin toz haline getirilmesi ile gurme bir içecek ortaya çıkarılır. Yoğurt karışımlı içeceklerinizin içine ekleyerek tüketebilirsiniz.

Pratik ambalajının içinde, doğadan özenle toplanan birbirinden farklı birçok bitkinin birleşimi bulunur. TheLifeCo yeşil Zincir İçecek Tozu’nu keyifle diyetinizin bir parçası haline getirebilirsiniz.

TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu içeriğindeki bitkiler, soğuk harman yöntemi ile bir araya getirilir. TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu’nu destekleyici gıda takviyesi olarak tüketebilirsiniz.

Faydaları

Katkısız ve bitkisel içerikli ürünler vücut sisteminin düzenli işleyişine yardımcı olabilir. Çeşitli vitamin ve minerallerin vücutta eksik kalmaması için takviye olarak alınabilir. TheLifeCo Yeşil Zincir İçeceği’ni kullananlar yorum yaparken dinç bir şekilde güne başladıklarından bahsederler. Siz de alacağınız ürün hakkında önceden fikir sahibi olmak için yapılan yorumlara ve puanlamalara göz atabilirsiniz. Yeşil zincir içeceğinin faydalarından bazıları şunlardır:

 • Az sebze tüketiyorsanız, sebzeden alamadığınız vitamin ve mineralleri almanızı sağlar. 

 
 • Lifli içeriği ile tokluk hissine yardımcı olur.

 • Besin değerleri oldukça yüksek bir içecektir.

 • Diyet yapanlar ve sporcular rahatlıkla tüketebilir.

 • Detoks sürecinde yeşil sebze ihtiyacı için tüketilebilir.

 • Omega3, B vitamini, demir ve protein bakımından çok zengin bir içeriği sahiptir.

Yeşil Zincir İçecek Tozu İçeriğindeki Bitkiler

Yeşil zincir içecek tozu, çörekotu, mavi yeşil alg, keten tohumu, brokoli, zeytin yaprağı, yeşil çay, kefir özü, karabaş otu, pırasa, üzüm çekirdeği, arı poleni, biberiye, sarımsak, dereotu, susam, zencefil gibi birbirinden yararlı bitkisel muhteviyata sahiptir. Diyet listelerinin vazgeçilmezi olan bu bitkisel ürünlerin düzenli beslenmedeki yeri büyüktür.  Günde bir kez kontrollü bir şekilde kullanmanız diyetinizde özel bir dokunuş katar. Yeşil zincir içecek tozunu kefir ve yoğurt gibi bağırsak dostu probiyotikler ile birlikte karıştırarak tüketebilir, sağlığınızı korumada destekleyici olarak kullanablirsiniz. TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozunun Kullanım Şekli

Günlük hayatınızda sebze tüketmekten hoşlanmıyorsanız bu ürünü takviye olarak kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen kullanım şekli:

 
 • 30’lu stick ürünlerin bir porsiyonu 4,5 gr.’dır.

 • Bir porsiyon The LifeCo Yeşil Zincir içeceği Tozu’nu 240 ml. su (yaklaşık bir su bardağı) ile karıştırabilirsiniz.

 • Günde bir kere kullanılması tavsiye edilir. Birden fazla kullanmak isterseniz bir uzmana danışabilirsiniz.

 • Elde ettiğiniz karışıma limon suyu, salatalık ya da maydanoz gibi doğal aroma verici gıdalar ekleyebilirsiniz.

 • Tatlı içeceklerden hoşlanıyorsanız muz ya da çilek gibi meyveleri yoğurda ekleyerek, elde ettiğiniz karışımı mikserden geçirip TheLifeCo Yeşil Zincir İçeceği ürününü ilave edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler
detoks çorbası, TheLifeCo, TheLifeCo Detox, TheLifeCo Detox Çorbası, TheLifeCo Detox Çorbası 21, TheLifeCo Detox Çorbası 21 gr, TheLifeCo Detox Çorbası gr, TheLifeCo Detox 21 gr, TheLifeCo Detox gr, TheLifeCo Çorbası, TheLifeCo Çorbası 21, TheLifeCo Çorbası 21 gr, TheLifeCo Çorbası gr, TheLifeCo 21, TheLifeCo 21 gr, TheLifeCo gr, Detox, Detox Çorbası, Detox Çorbası 21, Detox Çorbası 21 gr, Detox Çorbası gr, Detox gr, Çorbası, Çorbası 21 gr, çorba, TheLifeCo Yeşil, TheLifeCo Yeşil Zincir, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu 30lu, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu 30lu Stick, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu 30lu Stick 135, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu 30lu Stick 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu 30lu Stick gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu 30lu 135, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu 30lu 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu 30lu gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu Stick, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu Stick 135, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu Stick 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu Stick gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu 135, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Tozu gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek 30lu, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek 30lu Stick, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek 30lu Stick 135, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek 30lu Stick 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek 30lu Stick gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek 30lu 135, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek 30lu 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek 30lu gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Stick, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Stick 135, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Stick 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek Stick gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek 135, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir İçecek gr, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu 30lu, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu 30lu Stick, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu 30lu Stick 135, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu 30lu Stick 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu 30lu Stick gr, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu 30lu 135, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu 30lu 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu 30lu gr, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu Stick, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu Stick 135, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu Stick 135 gr, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu Stick gr, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu 135, TheLifeCo Yeşil Zincir Tozu 135 gr,