Nasıl sipariş verebilirim?

 

 • www.blwmarketim.com web sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. 
 • 0545 836 97 36 nolu telefonumuzdan WhatsApp uygulaması üzerinden sipariş listenizi Müşteri Temsilcilerimize ulaştırabilirsiniz. Sizin adınıza sipariş oluşturulur. (Bu yöntemle sadece Havale/EFT yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.)
 • Aradığınız ürüne web sitemizdeki "Arama” bölümünden veya bağlı bulunduğu kategori menüsünden ulaşabilirsiniz.

 

Sipariş süreci nasıl işliyor?

 

 • Web sitemizde seçmiş olduğunuz ürünleri "Sepete ekle” butonuna basarak sanal alışveriş sepetinize eklersiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünler tamamlandığında, siparişin onaylanabilmesi için teslimat ve fatura bilgilerinizi girip, kargo şirketinizi seçip, ödeme adımına geçersiniz.
 • Siparişinizi web sitemiz üzerinden verdiğinizde, sistemimiz size "Siparişiniz Onaylandı” maili göndermektedir.
 • Siparişiniz onaylandıktan sonra "Siparişiniz Tedarik Sürecindedir” maili gönderilir ve siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşaması başlar.
 • Siparişiniz faturalandığında ve koliniz hazırlanmaya başladığında "Siparişiniz Hazırlanıyor” maili gönderilir.
 • Siparişiniz seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildiğinde ve kargo takip numaralara bize ulaştığında, "Siparişiniz Kargoya Verildi” maili size gönderilir. Kargo takip numaraları SMS yoluyla da gönderilmektedir.
 • Siparişinizin tüm aşamalarını, websitemizde "Hesabım > Siparişlerim” menüsünden takip edebilirsiniz.

 

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

 

 • Kredi & Banka Kartı veya Sanal Kart : Siparişinizin ödeme aşamasına geldiğinizde kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz bizlerle paylaşılmamakta ve sistemimizde saklanmamaktadır. 3D Secure ile ve 256 Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.
 • Havale & EFT : Sipariş verdikten sonra 24 saat içerisinde, İşbankası hesaplarınızdan HAVALE, diğer banka hesaplarınızdan EFT- Elektronik Para Transferi- ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduğunuzda ekranınızda sipariş numaranız ve ödeme tutarınız yazar. Sistemimiz de "Siparişiniz Alındı” maili gönderir. Size gelen sipariş bildirim e-mailinde de sipariş numaranız yazar. Havale veya EFT işlemi ile para transferi yaparken, bu sipariş numarasını ödeme açıklaması satırına yazınız. Böylece Finans&Muhasebe birimimiz ödemenizle siparişinizi eşleştirebilir. Havale/EFT ödemelerde dilerseniz, websitemizdeki "Havale Bildirim Formu”nu kullanarak da ödemenizi bize iletebilirsiniz. Havale&EFT ödemeniz 24 saat içerisinde (hafta sonu 48 saat) hesabımıza iletilmediği durumda "Siparişiniz Ödeme Bekliyor” maili sistem tarafından otomatik olarak gönderilir. Siparişi takiben 72 saat sonra sistem tarafından siparişinizin otomatik iptali gerçekleşir.

     

Havale veya EFT ile ödeme yaparken lütfen aşağıdaki banka bilgilerini kullanınız:

     

 Alıcı Adı: BLWMARKETİM GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. 

      (Not: Alıcı adı kısmı bazı bankalarda harf limiti ile sınırlandırılmıştır bu durumda alıcı adını sığdığı yere kadar yazmanız yeterlidir.)

      T.C. İşbankası IBAN: TR71 0006 4000 0013 4940 4871 20

 

      Önemli Not: Alıcı adına BLW, BLW MARKETİM veya üstteki şirket adımız dışında bir isim yazdığınızda, ödemeniz bize iletilmez ve hesabınıza geri döner. 

 

 

 • Kapı Tahsilatlı Ödeme : Siparişinizi Yurtiçi kargo seçeneği ile Kapı Nakit veya Kapı Kredi Kartlı olarak verebilirsiniz. UPS Kargo seçeceği tercih ederseniz, Kapı Nakit olarak verebilirsiniz.

        Kargo firmaları, kapı tahsilatlı gönderilerde kargo ücretinin yanı sıra kapıda tahsilat ücreti de tahsil etmektedir. Bu ücretler aşağıdaki gibidir;

 

 

 

 

Siparişimde ekleme veya değişiklik yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

 

Siparişinizde ekleme sistemimizde yapılamamaktadır. Bir sipariş daha oluşturup, siparişlerinizin birleştirilmesini ve ek bir kargo ücreti oluşursa iadesini talep edebilirsiniz. 0 545 836 97 36 nolu telefonumuzdan veya [email protected] e-mail adresimizden siparişinizle ilgili taleplerinizi bizlere sipariş numaranız, isim-soyisminiz ile birlikte iletebilirsiniz. Sipariş verildikten sonraki ürün değişiklikleri için de lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

WhatApp siparişi nasıl oluşturabilirim ve süreç nasıl işler? 

 

0545 836 97 36 nolu telefonumuza hafta içi ve Cumartesi günleri mesai saatlerimiz olan 09:00-18:00 saatleri arasında sipariş listesinizi iletebilirsiniz.

Sipariş listenizle birlikte, isim-soyisim, açık adres bilgileriniz ve telefon bilginizi de iletmeniz gerekmektedir. Fatura kesilebilmesi ve kargo bilgilerinin doğru girilebilmesi için bu bilgilerin doğru ve eksiksiz tarafımıza ulaşması gerekmektedir. Ödeme seçeceği olarak Havale&EFT veya Kapı Tahsilatlı (Kapı Nakit & Kapı Kredi Kartı) seçebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz WhatsApp sipariş hattımızdan size yardımcı olamıyoruz. Kredi kartı ile alışveriş yapmak isterseniz, lütfen www.blwmarketim.com web sitemizden siparişinizi oluşturunuz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR