BİZ KİMİZ? 

 

·     Nereden Başladık? 

 

Aslında bizim hikayemiz 2014-2015 yıllarında, artık hayata birer ebeveyn olarak devam etmemiz ile başladı. Çocuk sahibi olan her ebeveyn gibi, yaşamın ilk 1000 gününde çok önemli bir yere sahip olan "beslenme” konusu, bizim de hayatımız da çok önemli bir yere sahip olmaya başladı. Bebeklerimiz 6 ayı doldurduğunda öncelikle bu çocukları "nasıl” besleyeceğimiz üzerine araştırma yapmaya başladık. Karşımıza çıkan BLW-Bebek Liderliğinde Beslenme yöntemi ile üye olduğumuz ve sonrasında yöneticisi olduğumuz sosyal medya grupları bizim yollarımızı kesiştiren mecra oldu. Bu gruplarda BLW yöntemi üzerine gönüllü olarak diğer ebeveynlere yardım etmek ve yol göstermek hayatımızın en keyifli süreçlerinden biriydi... Türkiye’de bu yöntem üzerine araştırma yapan ve paylaşan ilk ebeveynlerden olmanın yanında, bilgilerimizi, deneyimlerimizi ve hikayelerimizi paylaştığımız bir de kitap yazdık. "Bebek Liderliğinde Beslenme-BLW” ismiyle piyasaya çıkan ve BLW Yöntemi üzerinde yazılmış ilk Türkçe yazılı kaynak olarak satışına başlanan kitabımız şuan 12. Baskısıyla, ebeveynlere yol göstermeye devam ediyor.

 

·     Nasıl Başladık?

 

BLW yöntemi çocukların "nasıl” besleneceğinin yanıtıydı. Bununla birlikte "ne ile” besleneceği konusunda da kendi deneyimlediğimiz, içeriği temiz, organik ya da doğal olan yiyecekleri araştırıp, paylaşmaya devam ettik. Görüyorduk ki, bu konu ebeveynler için gerçekten önemliydi… Biz 2 arkadaş, Saniye ve Nil olarak, girişimimizi bu yönde değerlendirdik ve 2 Şubat 2017 yılında BLW Marketim doğdu. 

 

·     Neden Farklıyız? 

 

Temiz ve organik beslenme ihtiyacının gittikçe arttığı ülkemizde, ürünün kendisi kadar, satın alacağınız kişilerin de güvenilir olması gerektiğini biliyoruz. BLW Marketim kurulduğu ilk günden beri, kurucuları olarak her aşamasında ellerimizin üzerinde olduğu bir şirket. Sadece ürün değil, bilgi ve deneyim paylaşıyor olmamız, ebeveynlere yol göstericiliğimiz açısından bizi farklı kılan en önemli etken. Bugüne dek yaklaşık 250 bin ebeveyn tarafından takip edilerek kazandığımız güveninin ardında bu işi layıkıyla yapıyor olmak bizim için gurur verici. 

Yalnızca bebek ve çocuklarınız için değil, tüm aileniz için "Sağlıklı Beslenme” ürünlerini bir arada bulabileceğiniz sitemizden güvenle alışverişinizi gerçekleştirirken, alışverişiniz öncesinde, alışverişiniz sırasında ve sonrasında soru ya da sorunlarınız için sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyarız.