BİZ KİMİZ? 

 

 

  • Nereden Başladık? 

Aslında bizim hikayemiz 2014-2015 yıllarında, artık hayata birer ebeveyn olarak devam etmemiz ile başladı. Çocuk sahibi olan her ebeveyn gibi, yaşamın ilk 1000 gününde çok önemli bir yere sahip olan “beslenme” konusu, bizim de hayatımız da çok önemli bir yere sahip olmaya başladı. Bebeklerimiz 6 ayı doldurduğunda öncelikle bu çocukları “nasıl” besleyeceğimiz üzerine araştırma yapmaya başladık. Karşımıza çıkan BLW-Bebek Liderliğinde Beslenme yöntemi ile üye olduğumuz ve sonrasında yöneticisi olduğumuz sosyal medya grupları bizim yollarımızı kesiştiren mecra oldu. Bu gruplarda BLW yöntemi üzerine gönüllü olarak diğer ebeveynlere yardım etmek ve yol göstermek hayatımızın en keyifli süreçlerinden biriydi... Türkiye’de bu yöntem üzerine araştırma yapan ve paylaşan ilk ebeveynlerden olmanın yanında, bilgilerimizi, deneyimlerimizi ve hikayelerimizi paylaştığımız bir de kitap yazdık. “Bebek Liderliğinde Beslenme-BLW” ismiyle piyasaya çıkan ve BLW Yöntemi üzerinde yazılmış ilk Türkçe yazılı kaynak olarak satışına başlanan kitabımız şuan 9. Baskısıyla, ebeveynlere yol göstermeye devam ediyor. 

 

  • Nasıl Başladık?

BLW yöntemi çocukların “nasıl” besleneceğinin yanıtıydı. Bununla birlikte “ne ile” besleneceği konusunda da kendi deneyimlediğimiz, içeriği temiz, organik ya da doğal olan yiyecekleri araştırıp, paylaşmaya devam ettik. Görüyorduk ki, bu konu ebeveynler için gerçekten önemliydi… Biz de bu ihtiyaca yönelik edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimiz ile birlikte BLW Marketim fikrini hayata geçirdik ve  2 Şubat 2017 yılında BLW Marketim doğdu. 

 

  • Neden Farklıyız? 

Temiz ve organik beslenme ihtiyacının gittikçe arttığı ülkemizde, ürünün kendisi kadar, satın alacağınız kişilerin de güvenilir olması gerektiğini biliyoruz. BLW Marketim kurulduğu ilk günden beri, kurucuları olarak her aşamasında ellerimizin üzerinde olduğu bir şirket. Sadece ürün değil, bilgi ve deneyim paylaşıyor olmamız, ebeveynlere yol göstericiliğimiz açısından bizi farklı kılan en önemli etken. Bugüne dek yaklaşık 250 bin ebeveyn tarafından takip edilerek kazandığımız güveninin ardında bu işi layıkıyla yapıyor olmak bizim için gurur verici. 

Yalnızca bebek ve çocuklarınız için değil, tüm aileniz için “Sağlıklı Beslenme” ürünlerini bir arada bulabileceğiniz sitemizden güvenle alışverişinizi gerçekleştirirken, alışverişiniz öncesinde, alışverişiniz sırasında ve sonrasında soru ya da sorunlarınız için sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyarız. 

 

EKİBİMİZ 

 

Nil Nurlu Deniz, MSc 

Kurucu Ortak 

1980 Mersin doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdikten sonra, Finans ve Lojistik kurumsal alanlarda görev aldıktan sonra, 2011 yılında University of Westminster’da Yükseklisansını tamamladı. 2012-20017 yılları arasında Özyeğin Üniversitesinde İşletme Fakültesi Operasyon Yönetimi bölümünde doktora çalışmalarını yaparken, Araştırma  ve Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. 2017 yılında BLW Marketim’in kuruluşunda yer aldı. Şirketimizin Genel Müdürlüğü görevini sürdürmektedir. Aynı zamanda evli ve 2015 doğumlu Arya isimli 1 kız çocuk sahibidir. 

 

Saniye Öndar Ayra 

Kurucu Ortak 

1986 İzmir doğumlu. 2005 yılında girdiği Ege Üniversitesi Tarih bölümü eğitimi ile birlikte Anadolu Ünivesitesi Sosyal Hizmetler eğitimini de tamamladıktan sonra , 2015 yılında Celal Bayar Üniversitesi Pedogojik Formasyon eğitimini tamamladı. Özel Eğitim Kurumlarında Öğretmenlik yaptı. 2017 yılında BLW Marketim’in kuruluşunda yer aldı. Şirketimizin Müşteri İlişkileri Yöneticiliği ile Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda evli, 2014 doğumlu Ayda isimli kız çocuk ve 2017 doğumlu Yaman isimli erkek çocuk sahibidir. 

 

Serkan Deniz 

1980 doğumlu. 2004 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi-Gazetecilik bölümünden mezun olduktan sonra, University Of Texas Pan- American-Yaratıcı Yazarlık Programı, Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Yüksek Lisans, Graphic Design School-Londra, Kadir Has Üniversitesi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı  eğitimlerini tamamladı. 2004 yılından 2016 yılına kadar, yerli ve yabancı reklam ajanslarında metin yazarlığı ve proje müdürlüğü görevlerinde bulundu. BLW Marketim’in kuruluşunda yer aldı.  Şirketimizde Satın Alma ve Lojistik yöneticiliğini sürdürmektedir. Aynı zamanda evli, 2015 doğumlu Arya isimli 1 kız çocuk sahibidir.  


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR