TheLifeCo Müsli Prebiyotik Yulaf Kuruyemiş 300gr
TheLifeCo Müsli Prebiyotik Yulaf Kuruyemiş 300gr

THE LIFECO Müsli Prebiyotik - Yulaf & Kuruyemiş 300 gr

0,00
Marka : THE LIFECO
Para Puan : 0
Fiyat : ₺63,00(KDV Dahil)

TheLifeCo Prebiyotik Bileşenli Yulaf & Kuruyemişli Müsli’nin içerisindeki kuruyemiş ile sağladığı protein, omega 3 yağ asidinin yanı sıra prebiyotik (diyet lifi) bakımından zenginleştirilmiş olduğu için; bir porsiyonda vücudunuza alacağınız lif miktarı 4 gramdır.

TheLifeCo Prebiyotik Müsli 300 gr

 

TheLifeCo Prebiyotik Bileşenli Yulaf& Kuruyemişli Müsli’nin 40g’lık tavsiye edilen bir porsiyonunda 4 g prebiyotik lif bulunur.

Trans yağ, palm yağı, katkı maddesi, koruyucu ve rafine şeker içermeyen TheLifeCo Preiyotik Bileşenli Yulaf& Kuruyemişli Müsli, lif ve protein açısından zengin, perbiyotik bileşen eklenmiş benzersiz bir öğün alternatifidir.

TheLifeCo Prebiyotik Müsli Özellikleri Dengeli gıda içeriği ve besleyici yönüyle günlük yaşamda pratik, içeriği temiz ve doyurucu öğün hedefleyen herkes tarafından severek tüketilebilir. Bol lifli gıda tüketmek isteyenler Sağlıklı beslenenler ve beslenmek isteyenler Yaşlanma belirtilerini hafifletip daha parlak, canlı bir cilde sahip olmak isteyenler Cildine güç, esneklik ve sağlamlık katmak isteyenler