• Aralık 23, 2021 BLW Hakkında

  Bağırsak sağlığını korumak açısından önemli bir rol oynayan probiyotiklerin adını sıkça duyuyoruz. Peki probiyotik nedir? Probiyotiğin faydaları nelerdir?

  Bilgilendirici İçerik
 • Aralık 23, 2021 BLW Hakkında

  Vücudunuzun zararlı mikroplarla savaşabilmesi ve hastalıklara karşı dirençli olabilmesi için bağışıklık sisteminin güçlü olması gerektiği herkesçe bilinir. Uzmanlar bağışıklık güçlendiren gıdalar ile beslenilmesini tavsiye eder. Peki adını sıklıkla duyduğunuz ve sağlıklı bir hayat sürebilmeniz için hayati önem taşıyan bağışıklık sistemi nedir? Bağışıklığı güçlendirici besinler hangileridir?

  Bilgilendirici İçerik
 • Aralık 23, 2021

  Yıkanabilir bebek bezi kullanımı eski zamanlarda anneler için yorucu olsa da, günümüzde oldukça kolaydır. Üstelik tek kullanımlık bebek bezlerine alternatif olan yıkanabilir bebek bezleri, çevreyi kirletmemesi ve daha ekonomik olması nedeniyle tercih edilen bir üründür. 

  Bilgilendirici İçerik
 • Aralık 04, 2021 BLW Hakkında

  Bebeklerde Ek Gıdaya Ne Zaman Başlanır?, Bebeklerde Ek Gıda Zamanı Geldiğini Nasıl Anlarız?, Ek Gıdaya Geçişte Hangi Besinler Verilmelidir?, Ek Gıdaya Geçişte Verilmemesi Gereken Besinler Nelerdir? sorularının cevabı yer almaktadır.
   

  ek gıdaya geçiş, blw